Переможців Всеукраїнського турніру з волейболу нагородили в МЕГУ

Успішно завершився Всеукраїнський турнір з волейболу присвячений меморіалу засновника Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука. Найкращі команди після виснажливих змагань отримали заслужені нагороди.

Результати турніру серед команд дівчат 2002-2004 років народження розподілилися наступним чином: І місце – «КОЛІФКС» м. Костопіль; ІІ місце – ДЮСШ м. Дубно; ІІІ місце – ДЮСШ № 4 м. Рівне.

Молодші спортсменки 2005-2006 років народження сформували наступну турнірну таблицю: І місце – ДЮСШ смт. Квасилів; ІІ місце – ДЮСШ м. Дубно; ІІІ місце – ЗОДЮСШ м. Новоград-Волинський.

Вітаємо переможців із успіхом та бажаємо нових звершень!