Перлина Рівного навчається в МЕГУ

Нещодавно закінчився фінальний етап традиційного конкурсу краси “Перлина Рівного-2018“. За результатами конкурсу корону переможниці отримала студентка 4 курсу юридичного факультету
Каріна Терновик.
Дівчина неодноразово приймала участь у показах та запам’яталася глядачам та журі конкурсу грацією, талановитістю та вродою.
Висока оцінка була гучно підтримана присутніми в залі та спільнотою міста у соціальних мережах.
Вітаємо Каріна та бажаємо їй успіхів у всіх життєвих починаннях!!!