Перше місце на всеукраїнському конкурсі посів студент факультету журналістики МЕГУ

Всеукраїнський фестиваль «Праволюдяність: mediafest 2019» другий рік поспіль зібрав студентів з усіх куточків нашої держави. Основною метою було навчити висвітлювати соціально важливі та правозахисні теми.

За декілька днів, під час яких тривав фестиваль, учасники відвідували майстер-класи, відточували навички створення роликів на соціальні тематики та працювали у групах. За результатами роботи наприкінці було ініційовано творчі конкурси із необхідністю створити власні плакати, слогани, логотипи та графіті на правозахисні теми. Найкращим у розробці логотипу став студент четвертого курсу факультету журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука Валентин Марчук.

Нагадаємо, що захід відбувався за підтримки Інституту журналістики, Центру прав людини ZMINA та Програмою розвитку ООН в Україні.