Перспективи працевлаштування студентів за кордоном в ІТ-галузі обговорювали в МЕГУ

Скайп-діалог з розробником програмного забезпечення Лагодюком Юрієм Вікторовичем провели студенти та професорсько-викладацький склад факультету кібернетики.

Діалог на тему: “Формула успіху”, відбувся 22 квітня 2019 року. Під час нього Лагодюк Ю.В., який є випускником факультету і має великий досвід роботи в міжнародних ІТ-компаніях,  наголосив на важливості набуття студентами фундаментальної математичної підготовки, розвитку їх логічного мислення, участі в студентських олімпіадах, розробці власних програмних продуктів.

Студенти, в свою чергу, цікавилися, які мови програмування є на сьогодні найпопулярнішими на західному ринку, який рівень оплати праці і перспективи працевлаштування в ІТ-галузі та який режим роботи і відпочинку програміста.

Лагодюк Ю. В. дав корисні поради студентам стосовно підготовки резюме, яке має бути лаконічним, змістовним і відображати реальні здобутки та навички.

Учасники скайп-діалогу зійшлися на думці, що кожному студенту факультету для успішної реалізації у житті, здійсненні професійних мрій, потрібно постійно займатися самовдосконаленням, зокрема, розробкою програмного забезпечення.