Підготовчі курси до ESOL

Підготовчі курси та пробне тестування з міжнародного мовного тесту ESOL

Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука запрошує всіх бажаючих на корективний курс з підготовки до міжнародного мовного тесту ESOL, який  підтверджує знання англійської мови на рівні В2. Курси проводять досвідчені та сертифіковані викладачі кафедри романо-германської філології. По закінченню курсів слухачі мають змогу скласти міжнародний мовний тест ESOL, що проводить Київський освітньо-екзаменаційний центр на базі ПВНЗ  «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука».

Термін подачі заяв та проведення курсів:

На курси з підготовки до міжнародного мовного тесту приймаються бажаючі, рівень володіння англійською мовою яких є не нижче А2.

Тривалість курсів:

– повний корективний курс становить 3 місяці (20 занять по 2 академічні години);

– інтенсивний курс становить 10 занять по 2 академічні години.

Група складається мінімум з 5 осіб. Групи формуються в залежності від надходження заяв.

Вартість курсів: Курси з підготовки до міжнародного мовного тесту ESOL (3 місяці) – 3800 грн  ; інтенсивний курс з підготовки до міжнародного мовного тесту ESOL (10 занять) – 1900 грн

Реєстрація на курси: