Питання кримінальної юстиції обговорили у Львові

Львівський форум кримінальної юстиції вже вчетверте відкрив свої двері для фахових спеціалістів. Цьогоріч Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука представляли професор кафедри кримінального права та правосуддя доктор юридичних наук Олександр Колб та доцент цієї ж кафедри, кандидат юридичних наук Андрій Боровик. Науковці долучилися до роботи форуму.

Впродовж заходу академіки, професори, доценти провідних юридичних вузів та науково-дослідних інститутів України, працівники силових структур і судді спілкувалися між собою та працювали разом. Олександр Колб та Андрій Боровик. виступили з відповідними пропозиціями під час обговорення перспектив реформування кримінального законодавства України.

Нагадаємо, що IV Львівський форум кримінальної юстиції проведено за підтримки ОБСЄ.