Подяки отримали ректор, перший проректор та менеджер МЕГУ

Сьогодні голова Новоград-Волинської районної ради І скликання, Новоград-Волинський міський голова ІІ, ІІІ та VІ скликань Володимир Загривий вручив особливі подяки.

Вагому нагороду отримали ректор Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука, доктор педагогічних наук, професор, академік Академії наук вищої школи України, заслужений працівник освіти України Анатолій Дем`янчук, перший проректор університету, доктор юридичних наук, доцент, професор кафедри кримінального права і правосуддя Віталій Дем`янчук та менеджер з адміністративної діяльності університету, викладач кафедри економіки та фінансів Олег Онофрійчук.

Вдячність було висловлено за особисті заслуги в розбудові Нової України, значний вклад у розвиток міжрайонної громади, активну участь у громадсько-політичній роботі та сприянні у відродженні історії краю і видачі книги «Звягель. Новоград-Волинський. Історія. Життя як на долоні».