Поради від експертів: освітня реформа і медіа

Сьогодні на факультеті журналістики стартував дводенний семінар на тему: “Як зрозуміло писати про реформу освіти”. Програма ініційована Фондом Фрідріха Науманна за свободу та відбувається за підтримки Федеративної Республіки Німеччина.
 В ролі тренерів та експертів виступають Валерій Іванов, президент Академії української преси, Володимир Олійник менеджер проекту в Україні та Білорусі, Іванна Коберник, українська телеведуча та журналістка, заслужена журналістка України, Андрій Юричко, медіатренер, кандидат філологічних наук, асистент кафедри періодичної преси КНУ імені Тараса Шевченка.