Посвята у туристи відбулася у студентів природничо-географічного факультету МЕГУ

До Дня туризму обласною владою був організований чудовий креативний захід, програма якого передбачала видовищні форми дозвілля, спортивні ігри та розважальні заходи.

Метою даного заходу була популяризація та розвиток спортивного туризму як засобу активного відпочинку і оздоровлення студентської молоді, пропаганда здорового способу життя.

До участі були запрошені і студенти природничо-географічного факультету МЕГУ імені академіка Степана Дем’янчука разом з викладачами кафедри географії і туризму к. геогр. н., доцентом Басюк Т.О. та асистентом Шкіринцем В.М. Туристична молодь із запалом долучилася до святкування заходу та мала можливість спробувати свої сили на скеледромі «Козак» і в тестуванні нового обладнання для спортивного орієнтування.