Практичне заняття для студентів педагогічного факультету спеціальності «Дошкільна освіта» на базі ЗДО № 28 м. Рівного

24 жовтня, в рамках вивчення дисципліни «Методика ознайомлення дошкільників з соціальним довкіллям» (доц. Мельничук Л.Б.) студенти ІІІ курсу спеціальності 012 «Дошкільна освіта» долучилися до проведення заняття у ЗДО № 28 для дітей середньої групи на тему: «Віночок – символ українського народу».

У процесі практичного заняття майбутні фахівці дошкільної освіти удосконалили уміння здійснювати спостереження за соціальною поведінкою дитини;  використовувати ефективні методи та прийоми впливу на дітей з метою формування у них ціннісного ставлення до однолітків,  почуття відповідальності,  виховання громадянських почуттів.