Презентація книги та зустріч з письменником – листопадові дні на історико-філологічному факультеті!

Сьогодні у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем’янчука відбулася презентація книги Лілії Овдійчук, кандидата наук та доцента кафедри української мови та літератури «Сучасна проза для дітей: жанрово-стильові особливості».

Свій захват вагомим науковим та творчим доробком з ентузіазмом висловили доктор економічних наук Володимир Борейко, доктор філологічних наук Наталія Мединська, кандидат філологічних наук, Віталій Назарець, кандидат філологічних наук Мирослава Крупка та кандидат педагогічних наук Світлана Васюта. Серйозна праця дає глибокий аналіз дитячої літератури не просто у форматі чистої теорії, але й перегукується із практикою, оскільки має багато прикладів, які ілюструють ту чи іншу тенденцію у сучасних доробках.

Сергій Гридін, український дитячий письменник, учасник АТО, заступник голови Здолбунівської райдержадміністрації в свою чергу завітав на захід для презентації власної творчості та спілкування зі студентами. Він привітав Лілію Миколаївну із її успіхом та активно долучився до обговорення своєї творчості, яка аналізувалася у книзі. Разом зі студентами присутні проаналізували основні моменти різни творів автора, висловили свої думки та задали запитання щодо долі героїв у майбутньому. Також цікавилися датою виходу наступної книги.

Уся дружня родина Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука також вітає Лілію Овдійчук із черговим успіхом на письменницькій та науковій ниві. Бажаємо нових звершень!!!