Проблеми сучасного кримінального права та криміналістики обговорили на конференції

Доцент кафедри кримінального права та правосуддя кандидат юридичних наук Андрій Боровик долучився до обговорення сучасних проблем криміналістики у Національній академії державної прикордонної служби україни імені Богдана Хмельницького.

У Хмельницькому відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична конфренція «Актуальні проблеми кримінального права, процесу, криміналістики та оперативно-розшукової діяльності», де доповідачі спільними зусиллями розглядали злободенні проблеми галузі.

До конференції долучилося понад 300 науковців з 40 навчальних закладів України. За результатами роботи опубліковано збірник тез.