Результативний чемпіонат для студенток МЕГУ!

Чемпіонат Європи з легкої атлетики успішно завершився у серпні для українських спортсменів. В складі збірної України були і студентки Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука. Четверо дівчат, що навчаються на факультеті здоров’я, фізичної культури і спорту успішно показали себе на міжнародній арені.
Наталія Прищепа виборола золото на дистанції 800 метрів. Представниця університету вже вдруге стала чемпіонкою Європи.
Анна Рижикова стала срібною призеркою змагань в бігу на 400 метрів з бар’єрами. Фінішувала із результатом 56.51.
Катерина Климюк не ввійшла до числа переможців, але вдало продемонструвала себе в естафеті 4х400 метрів.
Ольга Котовська подолала дистанцію класичного марафону за 2.36.57. Спортсменка також не ввійшла до списку призерів, проте зуміла гідно представити себе на міжнародній арені.
Вітаємо із високими досягненнями та бажаємо нових перемог в житті та спорті!