Рівненська обласна рада високо оцінила першого проректора МЕГУ

Почесною грамотою Рівненської обласної ради нагороджено першого проректора Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука, доктора юридичних наук, доцента Віталія  Дем`янчука.

Очільники області високо оцінили діяльність науковця та відзначили зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, ініціативу та наполегливість, вагомий внесок у реалізацію державної політики в сфері освіти і науки. З нагоди Дня науки було вручено також символічний пам’ятний знак.

Весь колектив університету щиро вітає із відзнакою та бажає сил на нові звершення!