Робоча група проекту DESTIN відвідала навчальні лабораторії шведського університету

Робоча група у складі декана факультету журналістики МЕГУ, доктора наук із соціальних комунікацій, професора Ольга Мітчук, кандидата наук із соціальних комунікацій, доцента кафедри Теорії та методики журналістської творчості Андрій Смусь та декана факультету європейської освіти МЕГУ, кандидата історичних наук, доцента Ніна Миронець продовжує свою роботу у місті Кальмар (Швеція), де відвідала навчальні теле- та радіостудії.

Університет Linnaeus University. FOJO: media institute. Sweden. Kalmar відкрив двері своїх навчальних лабораторій для обміну досвідом європейських програм із практичної підготовки майбутніх журналістів.