Семінар-тренінг «Освітні елементи Нової української школи» проведено на педагогічному факультеті

26 вересня 2019 року в Інституті педагогічної освіти ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука» було проведено семінар-тренінг «Освітні елементи Нової української школи».

Для студентів спеціальності 013 «Початкова освіта» та викладачів педагогічного факультету виступила Шаповалова Антоніна Віталіївна, вчитель 3-го пілотного класу ЗЗСО №3 І-ІІІ ступеня м. Костополя. У своєму виступі педагог акцентувала увагу на особливостях запровадження реформи НУШ і представила власний досвід роботи в пілотному 3-ому класі.

У презентації та відеороликах було продемонстровано фрагменти ранкових зустрічей, інтегрованих уроків, роботи в групах, опрацювання інформації у лепбуках та щоденниках вражень.

Студенти взяли участь у розробленні та імітації фрагментів уроку-естафети, стратегій «щоденні 3», «щоденні 5», які сприяють розвитку самостійності, відповідальності, креативного нестандартного мислення учнів початкової школи.

Семінар-тренінг проведено у діловій, творчій та дружній атмосфері.