Сезон прес-конференцій відкрила чемпіонка Європи з легкої атлетики!

У стіни рідного університету сьогодні завітала чемпіонка Європи з легкої атлетики Наталія Прищепа. Студентка Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука, що навчається на факультеті здоров’я, фізичної культури і спорту на чемпіонаті Європи в Берліні виборола золоту медаль на дистанції 800 метрів з бігу.

Зустріч у Студентському інформаційному агентстві на факультеті журналістики відбувалася у форматі прес-конференції, де студенти задавали питання, які найбільше їх цікавили. Найактуальнішими були про тренування та перебіг подій на змаганях. За словами чемпіонки найбільші труднощі в неї були на тренуваннях, а на самому чемпіонаті лише хвилювання брало гору. Також дівчина зізналася, що не має кумирів, оскільки в кожного свій шлях, і людина повинна будувати його сама не дивлячись ні на кого. Не секретом стало, що наступною ціллю є Чемпіонат світу-2019, який відбудеться в Катарі.

На останок студентка поділилася , що здійнявши прапор України в Берліні відчула неймовірну гордість за державу, хоча насправді сама стала гордістю країни.