Символічний знак партнерства у проекті DESTIN отримали представники МЕГУ

Звітна конференція проекту DESTIN «Журналістська освіта задля демократії в Україні: розробка стандартів, доброчесність і професіоналізм» у у КНУ імені Тараса Шевченко завершилася успішно для команди представників Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука.

National Erasmus+ Office in Ukraine відзначив плідну роботу символічним знаком партнерства у команді Erasmus+ UA.

Вітаємо команду із визначним успіхом та бажаємо натхнення й сил на нові звершення!