Слідом за чоловіками, чемпіонками міста з баскетболу стали студентки МЕГУ в складі жіночої збірної університету!!!

У Чемпіонаті м. Рівне після довгої перерви перемогла жіноча команда Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука.

Склад переможної збірної став таким:

· Ярослава Іванюк,

· Анастасія Кучерьонок,

· Лілія Дроботюк,

· Катерина Ткаченко,

· Лілія Єремейчук,

· Олександра Процікевич.

Тренери команди – Валерій Жартун та Денис Сотник.

Вітаємо з І місцем студентів Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука!