Соціальну рекламу школярі створювали на факультеті журналістики МЕГУ

У рамках проекту співпраці з інститутом Гете в Німеччині «Школи: партнери майбутнього» (PASCH) шкільний проект працював на факультеті журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука. Його метою було залучити школярів до обговорення болючих проблем їх однолітків та підготувати соціальну рекламу на обрану тематику.

Учасники цьогорічного триденного проекту розробили сценарії та втілили в життя три повноцінні роботи на тему байдужості серед людей різного віку, ЗНО, яке часто призводить до самоізоляції та замкнутості, а також булінгу. Впродовж трьох днів 21 учень з рівненських, вінницьких та хмельницьких шкіл займалися з доцентом кафедри Теорії та методики журналістської творчості МЕГУ, кандидатом наук з соціальних комунікацій Андрієм Смусем, викладачем кафедри Теорії та методики журналістської творчості МЕГУ Олександром Хитровим та вчителями місцевих шкіл.