Співавтором нового навчального посібника став науковець МЕГУ

Авторами навчального посібника “Кіберзлочини в Україні” стали доктор юридичних наук, професор Ігор Копотун та кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального права та правосуддя юридичного факультету Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука Андрій Боровик
У навчальному посібнику на основі сучасних наукових підходів, структури та змісту кримінологічних знань розглянуто предмет, систему й кваліфікацію
злочинів у сфері кіберзлочинності. Окреслено також й перспективи розвитку галузі.
Книга рекомендована студентам, аспірантам, викладачам юридичних
факультетів, спеціалістам,що вже працюють в галузі та усім, кого цікавлять проблеми запобігання злочинам у сфері кіберзлочинності.