Співпраця із стейкхолдерами для забезпечення якості освітньої діяльності

Сьогодні відбулася зустріч викладачів історико-філологічного факультету із педагогічним колективом загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8, на якій обговорили подальшу співпрацю для забезпечення якості освітньої діяльності.

Цікавою була дискусія про  проблеми  мовної освіти у закладах навчання, до якої долучилися учителі української мови та літератури ЗОШ № 8.

Доцент кафедри української мови та літератури Миронюк Валентина Михайлівна глибоко проаналізувала сучасний правопис у візіях сьогодення. Викладач наголосила на основних причинах змін українського правопису 2019, які зацікавлюють не лише в Україні, а й за її межами. Перша причина – нові реалії, розвиток і становлення мови, державності. Друга – зміни в українському суспільстві, офіційне закріплення фемінітивів. І третя політична причина – це повернення норм Харківського правопису 1928 року.