Студентам педагогічного факультету МЕГУ було проведено семінар з фахових компетентностей

З метою формування у студентів спеціальності “Початкова освіта” фахових компетентностей, практичне заняття зі вступу до спеціальності було проведене на базі Рівненського академічного ліцею “Престиж” імені Котовськоі Л.Г. Студенти мали можливість безпосередньо познайомитись із специфікою роботи учителя сучасної початкової Нової української школи.

Про особливості роботи вчителя початкової школи зі студентами спілкувалась стейкхолдер, заступник директора з навчально-виховноі роботи, учитель-методист, учитель початкової школи вищої категорії, Відмінник освіти України Данилюк С.А.

Студенти мали можливість відвідати заняття у початковій школі, поспілкуватись з учителями та дітьми початкових класів.