Студенти МЕГУ перемогли на чемпіонаті міста Рівне з баскетболу 3х3

Виконавчий комітет Рівненської міської ради та Управління у справах сім`ї, молоді та спорту 26 вересня 2019 року проводили Чемпіонат м. Рівне з баскетболу 3х3 серед чоловічих та жіночих команд в залік Спартакіади міста серед клубів фізичної культури.

Вітаємо з І місцем студенток Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука Катерину Ткаченко, Анастасію Кучерьонок, Лілію Дроботюк.

ІІ місце серед чоловічих команд Чемпіонату м. Рівне з баскетболу 3х3 посіли студенти Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука у такому складі; Денис Сотник, Дмитро Тимощук, Олександр Шепелев, Артем Ющик.

Головний тренер команд Сотник Денис Олегович, помічник тренера магістр фізичної культури і спорту Жартун Валерій.

Бажаємо студентам здоров`я, перемог у спорті, успіхів у навчанні!!!