Студенти МЕГУ підготували і провели свято “Загублений кошик”

19 квітня 2019 року студенти 2 курсу педагогічного факультету спеціальності 012 Дошкільна освіта підготували і провели свято “Загублений кошик” – казку про Кроликів та Великодні писанки.

Майбутні вихователі закладів дошкільної освіти співали веснянки та Великодні пісні, водили гаївки та  “Кривий танець”, декламували вірші та грали ролі Кроликів, Ангела і Писанок.

Виховання любові та поваги до народних звичаїв, традицій, обрядів і символів позитивно позначається на розвитку інтелектуально-пізнавальної, соціально-моральної, емоційно-ціннісної та художньо-естетичної сфер студентської особистості та формуванні професійної компетентності майбутніх педагогів.