Студенти-педагоги МЕГУ представили свої наукові здобутки

У четвер 16 травня студенти педагонічного факультету на розширеному засіданні наукового товариства представили свої доповіді.

Темою було обрано ‘Вдосконалення освітнього процесу в навчальних закладах незалежної України “.
Участь у роботі товариства взяли викладачі та студенти інших факультетів університету.

Проректор з наукової роботи, доктор економічних наук, професор Борейко В. І. акцентував увагу присутніх на необхідності удосконалення методів навчання та виховання дітей відповідно до вимог сьогодення та з урахуванням кращих здобутків вітчизнчних та зарубіжних педагогів.

Науковий керівник студентського товариства к.пед.н., доц. Марчук О. О. ознайомила присутніх із наковою роботою майбутніх педагогів на педагогічному факультеті.