Студенти педагогічного факультету взяли участь у читаннях, присвячених В. Сухомлинському

У четвер 27 вересня у Рівному відбулися педагогічні читання “Педагогіка В.О. Сухомлинського в контексті нової української школи”.

Співорганізаторами були викладачі кафедри педагогіки к.пед.н., доцент Пагута Т. І. та Мельничук Л. Б.
Участь у заході взяли студенти педагогічного факультету Свіщевська О., Дубич Ю, Ісак А., Мисько І., Попович Г., Савчук Н., Харчук К.

У ході читань було обговорено різні питання виховання дитини у творчій спадщині В. Сухомлинського.
– Сьогодні важливо не просто читати твори Великого педагога, потрібно перейнятися його любов’ю до дитини, мати в серці бажання їй допомоги, розкрити її можливості, навчивши її працювати на благо суспільство, – зазначає к.пед.н., доц. Марчук О.О.

В часи реформування системи освіти педагогічні погляди є надзвичайно актуальними. Студенти нашого університету представили свої наукові здобутки на належному рівні, віримо, що заповіти В. О. Сухомлинського слугуватимуть дороговказом у їх роботі із підростаючим поколінням.