Студенти та викладач МЕГУ взяли участь у зйомках кліпу Gruppa Skryptonite – 3×3 (feat. 104, T-Fest)

Нещодавно у м.Киів проводились зйомки кліпу Gruppa Skryptonite – 3×3 (feat. 104, T-Fest).
Оскільки сюжет кліпу носить баскетбольний характер, до участі у зйомках були запрошені студенти-гравці збірної команди університету та граючий тренер (по сумісництву заступник декана факультету зфкіс).

Наші студенти-учасники зйомок залишились задоволені тим, що отримали новий життєвий досвід та долучилися до такого заходу.
Тим паче, що пісня на баскетбольну тематику та виконується відомими реперами сучасності!