Студенти-заочники провели літературно-музичний вечір пам’яті

Студенти педагогічного факультету заочної форми навчання підготували і провели вечір пам’яті великого українського педагога В. Сухомлинського (викладач кафедри педагогіки к.пед.н, доц. Марчук О.О.).

На святі магістранти осмислити феномен його педагогічних ідей, переглянути презентацію про життя і діяльність на посаді вчителя української літератури та директора школи.

Окрасою літературного вечора було майстерне читання його художніх творів.
Цікавим був перегляд документального фільму про необхідність впровадження його системи навчання у закладах незалежної України.

В останні дні вересня українська спільнота вшановує пам’ять одного із титанів педагогічної думки, тому:
Хай школа всім радістю стане,
Учитель добро лиш несе,
На учня з любов’ю погляне,
Хай серце йому віддає.