Студентів-журналістів навчили писати про реформу освіти!

Дводенний семінар на тему: “Як зрозуміло писати про реформу освіти” завершився. Сьогодні студенти разом зі спікерами розбирали питання нової української школи, редакційну політику в контексті освітньої ланки та особливості медійного супроводу освітньої реформи.

За словами студентів, навчання пройшло плідно й дуже цікаво. Отримали багато нової інформації, яка вже може відобразитися у професійній діяльності.

На завершення заходу учасники отримали офіційні сертифікати.