Студентська весна відгриміла в МЕГУ (ВІДЕО)

У Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем’янчука відсвяткували фестиваль студентської творчості «Студентська весна 2019».

Студенти МЕГУ змогли створити чудову концертну програму. Також участь в фестивалі взяли мистецькі колективи Центру естетичного та громадянського виховання МЕГУ –  народний ансамбль «Зорецвіт», ансамбль естрадної пісні «Елегія», студентський театр ім. Б. Денисюка «Бриз», а також танцювальний колектив «Інсайд».

В концертну програму ввійшли найкращі номери від кожного факультету, попередній  відбір яких  відбувся попередньо.

В кінці заходу ректор університету Анатолій Дем’янчук  щиро подякував усім за чудове свято, а також нагородив почесними грамотами ті факультет, які проявили себе найкраще.

За результатами відбору

Гран-прі  виборов факультет здоров’я фізичної культури та спорту.

І місце заслужено отримав факультет журналістики,

ІІ сходинку вибороли факультеті європейської освіти та ІПО, на

ІІІ місці опинився економічний факультет.