Студентського наукове товариство факультету кібернетики провело відкрите засідання

У вівторок, 11 грудня відбулося засідання студентського наукового товариства факультету кібернетики.

Доповіді готували найкращі науковці факультету, а участь приймали студенти від першого курсу до магістрів. Тематика доповідей охоплювала найактуальніші галузі комп’ютерних наук: технології програмування та WEB програмування, кібербезпеку, просування товарів та послуг за допомогою інформаційних технологій, використання ІТ технологій у освіті.

Доповіді розпочала студентка першого курсу Олена Синюк, яка розповіла про технології сучасного програмування. Студентам інших факультетів було цікаво почути про сучасні методи та технології програмування та їх використання при створенні програмних продуктів. У продовження теми програмування виступив Яків Заречанський, який ознайомив присутніх з можливостями системи управління контентом Drupal, за допомогою якої можливо легко створити сайт будь-якої складності. Про реакцію WEB сторінки на події у системі розповів Юрій Сотнічук, який також провід коротку демонстрацію описаних реакцій.

Основну зацікавленість викликали доповіді, які стосувалися кібербезпеки. Так, Михайло Бойчук розповів про систему збору інформації при переміщенні у просторі користувача гаджету. Було продемонстровано, як на гугл-картах зберігаються маршрути пересування. Доповідь Максима Коника стосувалася регламенту захисту даних GDPR. Студент розповів, яку інформацію збирають про користувачів соцмережі, та як можна відкликати цю інформацію у разі потреби.

Магістри першого року навчання підготували доповіді високого рівня. Віта Кондратюк розповідала про автоматизоване робоче місце педагога. Віта описала роботу з електронним класним журналом, WEB інформатором для батьків школярів, системами обробки педагогічної інформації. Доповідь Дмитра Троцького стосувалася реклами у Інтернет та просування товарів і послуг. Доповідач розтлумачив, як за допомогою месенжера Telegram збільшити обсяги продажів. Дмитро вже має немалий досвід Інтернет реклами і поділився ним з аудиторією.Засідання студентського наукового товариства факультету кібернетики пройшло дуже цікаво. Аудиторія задавала багато питань. У прикінцевому слові проректор з наукової роботи Міжнародного економіко гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука проф. Володимир Борейко подякував доповідачам.