Свято «Плекаймо наш скарб – рідну мову!» провели першокурсники – майбутні вихователі закладів дошкільної освіти

Досконале володіння мовними засобами, дотримання норм сучасної української мови та мовленнєвого етикету, уміння впливати словом та віртуозно відтворювати експресивно-емоційний зміст художніх творів – основні компоненти професійного мовлення вихователя закладу дошкільної освіти.

Студенти 1 курсу педагогічного факультету спеціальності 012 Дошкільна освіта підготували і провели свято «Плекаймо наш скарб – рідну мову!», під час якого звучали пісні про мову, лунали поезії Тараса Шевченка та інших класиків української літератури.

Родзинкою святкового заходу стало відеоінтерв’ю учнів 1-11 класів Злазненської ЗОШ І-ІІІ ступенів Костопільського району, Рівненської області, зняте першокурсниками, у якому діти відповідали на питання: «Що для мене українська мова?» та «Якими словами можна описати мову?».

«Найбільша цінність українського народу – це його мова, ота багата скарбниця, в яку народ вкладає і своє давнє життя, і свої сподівання, розум, досвід та почуття» – наголосили студенти,  майбутні вихователі закладів дошкільної освіти і закликали шанувати мову – безцінний скарб українців, як батька і матір, родину і Батьківщину!