У міжнародному інформаційному тижні програми ЄС Еразмус+ в Україні взяли участь представники МЕГУ ім. академіка Степана Дем’янчука

Стартував інформаційний тиждень програми ЄС Еразмус+ в Києві. До неї долучилися представники  Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука.

Під керівництвом доктора наук із соціальних комунікацій, декана факультету журналістики МЕГУ Ольги Мітчук делегати від МЕГУ взяли участь в унікальній платформі, що об’єднує вітчизняні університети у прагненні до вдосконалення через інтернаціоналізацію та Європейську інтеграцію в галузі освітнього простору.

Зауважимо, що міжнародний інформаційний тиждень програми Еразмус+ в Україні відбувається у рамках Програми Європейського Союзу у сфері освіти, професійного розвитку, молоді та спорту (2014 – 2020 рр.).