У професію журналіста – із бібліотекою

Із ресурсами бібліотеки Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука ознайомилися студенти першого курсу факультету журналістики. Вони стали учасниками своєрідної посвяти студентів-журналістів у читачі бібліотеки МЕГУ під час заняття із курсу «Вступ до спеціальності», проведеного при сприянні керівника закладу Лідії Пабат та за участю декана факультету журналістики, професора, доктора наук із соціальних комунікацій Ольги Мітчук.

Лідія Пабат розповіла про багатий фонд книгозбірні, періодичні видання, можливості, створені тут для користування науково-методичною літературою при підготовці до занять, написанні наукових робіт.

Вона також показала низку видань, присвячених МЕГУ, які розташовані на спеціальному стенді з нагоди 25-річчя університету, проаналізувала науковий доробок викладачів та студентів, зафіксований у різноманітних збірниках. Звернула увагу і на наявні у бібліотеці періодичні видання «Українська літературна газета», «Літературна Україна», всеукраїнські та місцеві газети і журнали, які постійно використовують викладачі факультету журналістики під час практичних занять в аудиторіях та в читальному залі.

Ольга Мітчук зробила огляд фахових підручників із журналістики, що були виставлені в експозиції. Коментуючи, вона відзначила, що у світ медіа майбутніх працівників засобів масової інформації вестимуть книги відомих вітчизняних вчених, теоретиків журналістики, зокрема, Володимира Різуна, Володимира Здоровеги, Анатолія Москаленка, Василя  Лизанчука, Юрія Шаповала, Анатолія Капелюшного, Ігоря Михайлина, Олени Кузнецової, Володимира Іванова, а також зарубіжних –  Вальтера фон Ла Роша, Зігфріда Вайшенберга, Девіда Рендола та десятків інших.

Декан також представила розміщені тут художньо-документальні книги і повісті доцента, заслуженого журналіста України Віктора Мазаного, які теж першокурсники використовуватимуть у навчальному процесі.

Зустріч із її величністю Книгою допомогли організувати працівники бібліотеки Людмила Возняк та Галина Онопрійчук.