У рамках проекту DESTIN шведські ЗМІ відвідали представники МЕГУ

В рамках реалізації проекту «Journalism  Education  for  Democracy  in  UkraineDeveloping  StandardsIntegrity and Professionalism (Журналістська освіта задля демократії в Україні: розробка стандартів, доброчесність та професірналізм» (DESTIN), який реалізується Міжнародним економіко-гуманітарним університетом імені академіка Степана Дем’янчука, за програмою ERASMUSKA2 представники робочої групи переймають досвід роботи у редакції газети «Barometern».

Окремим пунктом пізнавальної подорожі стало ознайомлення з роботою Swedish radio P4. Мова велася про формат радіостанції, програмну концепцію рейтингових радіопроектів, технічне забезпечення, дотримання журналістських стандартів у роботі та діяльність в соцмережах.

Нагадаємо, що зараз декан факультету журналістики МЕГУ, доктор наук із соціальних комунікацій, професор Ольга Мітчук, кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри Теорії та методики журналістської творчості Андрій Смусь та декан факультету європейської освіти МЕГУ, кандидат історичних наук, доцент Ніна Миронець знаходяться у шведському місті Кальмар, де відбувається черговий етап масштабного проекту.