У ТОП-200 українських університетів увійшло чотири рівненських виші.

Рейтинг оприлюднено Центром міжнародних проектів “Євроосвіта”.

Експерти оцінювали виші за трьома крітерями: рівнем якості науково-педагогічного потенціалу, навчання та міжнародного визнання.

Перше та друге місця цього року розділили столичні виші: Київська політехніка та університет імені Тараса Шевченка. Ці заклади очолили ТОП-200 зі значним відривом.

Що ж до закладів з Рівненщини, на 65-й сходинці опинився Національний університет водного господарства та природокористування, 92-й – Національний університет “Острозька академія”, 154-й Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука, 178-й – Рівненський державний гуманітарний університет.