Участь у засіданні науково-методичної комісії сектору вищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України

3 червня 2019 р. професор Мединська Н. М., професор Красовська О. О., професор Мітчук О.А.,  доцент Мельничук Л. Б. взяли участь у засідання науково-методичної комісії сектору вищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України.

Обговорювався новий етап реформи вищої освіти та завдання науково-методичних комісій МОН (доповідач – генеральний директор директорату вищої освіти Міністерства освіти і науки України Олег Шаров), порядок відбору експертів для проведення акредитацій освітніх програм (доповідач – керівник відділення по роботі з експертами Національного Агентства Катерина Куницька)