Учительсько-викладацький міст «Дієве партнерство – успішний випускник» ВІДЕО

9 квітня 2019 року науково-педагогічних працівників Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука гостинно зустріла ЗОШ I-III №20 м. Рівне, де відбувся учительсько-викладацький міст «Дієве партнерство – успішний випускник».

З вітальним словом про налагоджену співпрацю освітніх закладів виступили проф. Олена Юріївна Яницька – проректор з навчально-методичної роботи та гуманітарної освіти МЕГУ імені академіка Степана Дем’янчука та Сукач Ніна Іванівна – директор ЗОШ на I-III №20.

Під час заходу досвідчені педагоги, вчителі закладу розкрили дайджест освітніх трендів, продемонстрували сучасні методи й технології застосовані на уроках біології та математики, з метою мотивації учнів до навчання, розвитку критичного мислення, пам’яті, творчої уяви, уміння аналізувати, узагальнювати тощо. Викладачі природничо-географічного факультету (проф. А.Д. Калько, доц. Р.Р Шикула, доц. О.В. Яроменко, викл. В.М. Шкіринець) та факультету кібернетики (доц. Ю.Є. Климюк, доц. Ю.Г. Лотюк, доц. О.В. Шпортько, ст.викл. О.В. Кубай) у своїх доповідях та обговореннях представили актуальні наукові підходи та засоби мотиваційного забезпечення навчання, інтерактивні та інші технології у викладанні дисциплін природничо-математичного циклу, інновації у методичній підготовці фахівців.

У заданому форматі роботи взаємодії «учитель-викладач» було піднято ряд актуальних проблем, виникали запитання, дискусії, обґрунтовано підсумки.

В результаті роботи викладачі МЕГУ отримали запрошення для подальшої співпраці та ухвалили спільну мету учительсько-викладацького мосту – дієве партнерство між учителями та викладачами задля успішного підготовки випускника.

https://www.customjerseysmaker.com/ https://www.customfootballjerseys.net/