УКРАЇНСЬКИМ НАУКОВЦЯМ ПРОПОНУЮТЬ ОТРИМАТИ ЄВРОПЕЙСЬКУ СТИПЕНДІЮ НА РОЗВИТОК ДОСЛІДЖЕННЯ – ПОДАТИСЯ МОЖНА ДО 11 ВЕРЕСНЯ

Українським науковцям, які працюють над перспективним проектом і хочуть розширити базу для його розвитку, пропонують взяти участь у конкурсі на отримання стипендії «Дії Марії-Склодовської-Кюрі (ДМСК)». Пропозиція актуальна для вчених, які мають ступінь доктора наук або 4 роки досвіду науково-дослідницької роботи (на умовах повної зайнятості).

Термін подачі заявки − до 11 вересня 2019 року.

За умовами програми ДМСК, науковці отримають стипендію, яка покриватиме витрати на реалізацію проектів, проживання, робочі поїздки та супутні видатки. Важливо, що отримувачем грантових коштів буде приймаюча інституція, а не конкретний вчений. Програма також передбачає можливість подачі заявки українських науковців на Всесвітню стипендію.

Податися на конкурс можуть науковців, які досліджують різні галузі – від фізики та лінгвістики до медичних наук. Докладну інформацію про пропозицію можна знайти за посиланням: http://ec.europa.eu/research/mariecurieactions/actions/individual-fellowships_en

Довідково: «Дії Марії-Склодовської-Кюрі (ДМСК)» − це європейська програма досліджень, яка фінансується Європейським Союзом. Цей проект створений для підтримки науковців та розвитку їх науково-дослідницької діяльності. Отримання стипендії ДМСК надає ученим можливість втілювати і розвивати власні дослідження у сприятливих умовах. Платформою для наукової роботи виступають провідні дослідницькі центри, університети, приватні компанії тощо. Однією із важливих складників програми є міжнародна мобільність її учасників.

Джерело: https://mon.gov.ua