Унікальна можливість спілкування з Юрієм Гармашем

Гармаш Юрій Тимофійович (м.Київ)

Закінчив операторський факультет Всесоюзного державного інституту кіно, майстерню професора Бориса Волчека. Працював на кіностудії Довженко, В Росії, в Таджикистані. Зняв біля 20 художніх і телевізійних фільмів, які отримали нагороди на всесоюзних і міжнародних кінофестивалях: «Вавілон ХХ», «Ізгой», «Іван Миколайчук. Посвята». Має нагороди за кращу операторську роботу. Оператор першого українського багатосерійного художнього фільму «Діамантова стежка»(«Київнаукфільм сумісно з «Інтеральянсфільм» (Німеччина).З шкільних років займається фотографією, яка проклала йому дорогу в кінематограф. Автор фотовиставок «Мій Майдан», «Згадуючи», «Мій Параджанов». Остання експонувалася в музеї Тараса Шевченка, Києво-Могилянській академії, Чернівецькому художньому музеї, в Одесі, Вінниці, Полтаві, Шахтарську, Дніпропетровську, Верховині та в Єревані в рамках Міжнародного кінофестивалю «Золотий абрикос». Автор фотопроекту «Шевченко і Майдан», який був презентований на площі Незалежності під час Революції гідності. Фотографія «Киянка» по одній із версій ввійшла в 50 кращих фотографій про Майдан і знаходиться в колекції бразильського поета і письменника Пауло Куельйо. Останні роки займається літературною творчістю. Кіносценарій «Тисяча снопів вітру» отримав відзнаку на всеукраїнському літературному конкурсі «Коронація слова».

Член Спілки кінематографістів України, почесний член НСФХУ.

Лауреат мистецької премії «Київ» імені Івана Миколайчука. Нагороджений орденом Святого Рівноапостольного князя Володимира.

Член Європейської асоціації кінооператорів(I.M.A.G.O.).

Професор кафедри операторської майстерності Київського національного університету культури і мистецтв. Майстер курсу «Фотохудожник».

Заслужений діяч мистецтв України.