В інституті педагогічної освіти МЕГУ проведено відкритий захід «Фауна та флора країн Балканського півострова

В Інституті педагогічної освіти (вул.Фабрична 12,б), о 10:30, в ауд. 204 (Зоологічний музей) до ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ТУРИЗМУ, кафедрою географії і туризму було проведено відкритий захід «Фауна та флора країн Балканського півострова».

Доц. каф. географії і туризму Ростислав Ростиславович Шикула виступив із звітом, щодо проведеної експедиції, представив фото та відео матеріали, студенти та викладачі ознайомилися з новими експонатами зоомузею.