В МЕГУ проведено інтегроване практичне заняття з методики образотворчого мистецтва і технологій із залученням майстра народної творчості

Формуємо педагога на рідній основі 5 червня 2019 року в Інституті педагогічної освіти МЕГУ імені академіка Степана Дем’янчука проведено інтегроване практичне заняття з методики образотворчого мистецтва і технологій із залученням майстра народної творчості Киліченко Вікторії Никифорівни для студентів магістратури спеціальності 012 “Дошкільна освіта”.

Традиційна народна іграшка Полісся інтегрує різні види декоративно-ужиткового мистецтва, поєднує духовні і матеріальні здобутки культури краю, звеличує унікальність таланту майстрів, а ще є потужним чинником особистісного розвитку дитини дошкільного віку.

Майстриня допомогла майбутнім вихователям опанувати технологію виготовлення ляльки з екологічно чистих матеріалів краю: льону, декоративних тканин, деревини.