В МЕГУ студенти-бакалаври розпочали підготовку до ЄВІ!

З 27 листопада в Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені акад. С. Дем’янчука стартували безкоштовні тренінги з підготовки до Єдиного вступного іспиту. Єдиний вступний іспит (ЄВІ) – це форма вступного випробування з іноземної мови із використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти бакалавра.

Перед початком тренінгів експерти з підготовки до ЗНО – професорсько-викладацький склад кафедр романо-германської філології та іноземних мов МЕГУ ознайомили присутніх студентів-випускників бакалаврату із дорожньою картою підготовки до ЗНО, що включала ознайомлення з програмою загальнодержавного Єдиного вступного іспиту з англійської мови, специфікацією тестів, результатами ЄВІ-2019, методичною літературою, особливостями тестових технологій, основними етапами та термінами підготовки тощо.Цього ж дня відбулося перше заняття з англійської мови, яке провела кандидат педагогічних наук, доцент кафедри романо-германської філології Будз Ірина Федорівна.

У МЕГУ докладають багато зусиль задля того, аби допомогти студентам четвертих курсів якісно підготуватись до складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови та фахових вступних випробувань і вступити до магістратури. Підготовчі тренінги мають допомогти студентам бакалаврату підвищити професійні мовні компетентності, необхідні для успішного вступу до магістратури.

Тренінги відбуватимуться щосереди о 13.00 в ауд. 2307. Запрошуються здобувачі вищої освіти ступеня бакалавра – це чудова нагода актуалізувати перед вступом до магістратури набуті за роки навчання на бакалавраті знання.