В МЕГУ відбулася відкрита дискусія з практики усного та писемного мовлення англійської мови

30 жовтня в МЕГУ ім. акад. Степана Дем’янчука відбулася відкрита дискусія з практики усного та писемного мовлення англійської мови на тему:

«Сучасні моральні цінності студентів в українській та американській культурах» (“Students’ moral values in the Ukrainian and American cultures”). Під час дискусії студенти разом із американськими вчителями Sharon та Bobby Watkins, порушували проблему булінгу у школах, відповідальності батьків щодо прищеплення дітям моральних принципів з раннього віку,

а також про важливість виховання моральних цінностей  в школах та університетах. Студенти ділилися своїми думками після перегляду відеоматеріалу про внутрішній конфлікт між почуттями та моральними принципами, обговорювали цитати відомих особистостей та брали участь у командній грі.

Обговорення проводила доцент кафедри романо-германської філології Завальнюк В.В.