В МЕГУ відбулася зустріч з Євгенієм Андрійовичем Мачуським

19 листопада 2018 р. о 14-00 год. у актовій залі Міжнародного економіко гуманітарного імені академіка Степана Дем’янчука відбудеться зустріч із заслуженим діячем науки і техніки України в галузі інформаційної безпеки, завідувачем кафедри фізико-технічних засобів захисту інформації НУ «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського», директором всесвітньо відомого ОКБ «Шторм»

Євгенієм андрійовичем Мачуським

Тема лекції: «Інформація. Ентропія. Квантова фізика. Квантові обчислення»

Були присутні викладачі та студенти МЕГУ, вчителі фізики, математики та інформатики ЗОШ м. Рівне, викладачі та учні, начальник станції космічного моніторингу навколоземних об’єктів Маліновський Є.В Малої Академії наук при ОДА Рівненської області а також професорсько-викладацький склад закладів вищої освіти м. Рівного.

Лекція викликала надзвичайний інтерес у присутніх, особливо у галузі інформаційної безпеки.