Великодні барви: популяризація українських народних традицій.

Щорічно, перед Великоднем, студенти педагогічного факультету ІПО готують виставку власних робіт. Цьогоріч відкриття такої виставки відбулося 17 квітня.

На ній представлені роботи студентів ІІІ курсу педагогічного факультету, котрі опанували методику викладання трудового навчання у початковій школі.

Уміння працювати у різних техніках декоративно-ужиткового мистецтва вони продемонстрували в яскравих, неординарних, творчих і креативних композиціях.