Викладача юридичного факультету МЕГУ відзначено високим званням

З нагоди Дня Соборності України групу діячів культури, науки і техніки указом Президента України було відзначено державними нагородами та званнями. Серед нагороджених – Крупнова Любов Василівна, д.ю.н., доцент, професор кафедри кримінального права та правосуддя юридичного факультету Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. академіка С. Дем’янчука.

Указом Президента України №14/2019 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України» Любов Василівна отримала звання «Заслужений юрист України». Як відзначено в Указі Глави держави, наша колега здобула високе звання «за значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення національної безпеки, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю».

Вітаємо Любов Василівну з високою державною відзнакою!!!

Успіхів Вам і нових здобутків!!!