Викладачі історико-філологічного факультету МЕГУ – члени журі конкурсу “Краща книга Рівненщини-2019”

Відбулося щорічне відзначення авторів, які перемогли у конкурсі “Краща книга Рівненщини”. Традиційними є номінації “Краща книга для дітей та юнацтва”, “Кращий літературний дебют”, “Краща книга з мемуаристики”, “Краща книга для найменших”,  “Краще художнє оформлення” та ін.

Багаторічними членами журі цього конкурсу є викладачі МЕГУ: кандидат історичних наук, професор Живюк А. А. та кандидат педагогічних наук, доцент Овдійчук Л. М.

Вони ж і вручали нагороди цьогорічним номінантам: Ірині Олійни (Мізюк) за мемуари про освітянський шлях та Валентині Люліч за книгу перекладів «World of words».