МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Висловлюємо щиру подяку Салтишевій Вікторії Михайлівні

paykasa vega 100

Висловлюємо щиру подяку завідувачці кабінету початкової та дошкільної освіти РОІППО Салтишевій Вікторії Михайлівні за високий професіоналізм та педагогічну майстерність у проведенні методичного семінару.

23 жовтня 2018 року було проведено методичний семінар “Нова українська школа: реалії, досвід, перспективи” для викладачів і студентів Інституту педагогічної освіти.

Тьютор семінару Салтишева Вікторія Михайлівна розповіла про головні принципи організації освітнього процесу за Державним стандартом “Нова українська школа” , про інноваційні педагогічні технології, методи і засоби навчання.

Методичний семінар було проведено з метою формування професійно-педагогічної компетентності майбутнього вчителя початкової школи у нових умовах.

https://www.customjerseysmaker.com/ https://www.customfootballjerseys.net/